Masážne kreslo HomeDeluxe Siesta – čierne

Masážne kreslo HomeDeluxe Siesta – čierne

O DOSTUPNOSTI SA INFORMUJTE

Posaďte sa a vychutnajte si relaxačnú masáž od hlavy až po päty so "Siestou"! Kreslo je vyrobené zo syntetickej kože. Obsahuje 5 rozmanitých typov masáže, ako aj vibrácie, vzduchovú tlakovú masáž. Operadlo chrbta je ergonomicky tvarované, aby bola zaistená účinná a dôkladná masáž chrbta. Jednoduché používanie pomocou moderného diaľkového ovládania s LCD displejom.

1395 € s DPH

1650 € s DPH Zľava 255 €

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: 2 týždne

Výrobca: BIET

Masážne kreslá rady Siesta zaisťujú relaxáciu po náročnom pracovnom dni a regenerujú telo aj myseľ. So svojimi rôznymi masážnymi programami, vám dáva skvelý pocit ľahkosti, zatiaľ čo vibrácie prúdia cez vaše telo. Po niekoľkých sekundách oceníte výhody tohto masážneho kresla. Zostaňte fit a zdravý prostredníctvom pravidelných masáži akupresúrnych bodov na vašom tele. Najmä po ťažkej fyzickej práci alebo dlhom sedení pri stole, uvoľní chrbticu od bolestí. Zmierňuje bolesti kĺbov, zlepšuje prúdenie krvi v žilách a prietoky lymfy. Okrem toho, sa uvoľňujú endorfíny, ktoré zvyšujú celkovú pohodu. Integrovaná funkcia nahrievania podporuje ďalšie zdravotné výhody.
Masážna stolička vás bude masírovať, so svojimi piatimi masážnymi programami, od hlavy až k päte. Poskytuje tieto naprogramované masáže: shiatsu, hnetenie, rezanie, miesenie a stáčanie.
Operadlo je ergonomicky tvarované v závislosti od zakrivenie ľudskej chrbtice, aby bola zaistená účinná a dôkladná masáž chrbta. V operadle je veľká masážna plocha s vopred naprogramovanými režimami ako napríklad miesenie a hiamisu. Súbežne s tým môžete získať jemnú masáž po celej ploche sedadla.
Tlaková masáž v lýtkovej a chodidlovej oblasti a magnetické valce doplnia pôžitok pre vaše telo a podporia prekrvenie vašich nôh.
Môžete zadať naraz všetky požadované funkcie alebo ich ovládať jednotlivo pomocou ovládacieho panela s LCD displejom. Trvanie masáže si môžete jednoducho nastaviť pomocou časového spínača. Povrch kresla je vyrobený zo syntetickej kože, je odolný a ľahko sa čistí.

Technické parametre:
- materiál: syntetická koža
- rozmery kresla v sede: 130 x 85 x 135 cm
- rozmery kresla v ľahu: 170 x 85 x 110 cm
- 5 naprogramovaných typov masáže
- špeciálne vyvinuté funkcie magnetoterapie (16 dielov) s magnetickými valčekmi
- 14 vzduchových vankúšov na lýtka, 4 v oblasti sedenia
- 34 vzduchových vankúšov s premenlivým tlakom
- masáž rúk
- ergonomicky tvarovaná opierka chrbta
- masážna plocha chrbta 73 x 20,5 cm
- časovač pre nastavenie masáže na požadovanú dĺžku
- integrovaná funkcia nahrievania do max. 40°C
- dve transportné kolesá pre ľahkú manipuláciu s kreslom
- odnímateľné ovládacie zariadenie s LCD displejom
- nízka hladina hluku max. 50dB
- šírka sedadla: 50 cm
- dĺžka sedadla: 50 cm
- výška operadla: 90 cm
- napájanie: 230V, 50Hz
- systém úspory energie
- hmotnosť: 101 kg
- zabalené kreslo sa skladá z jedného kartóna
- rozmery balenia (kartónu): 1120 x 80 x 80 cm

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info