Masážne kreslo BIET Shiatsu - apricot

Masážne kreslo BIET Shiatsu - apricot

VYPREDANÉ

Masážne kreslo Shiatsu s funkciou „Zero gravity" je určené pre domáce použitie. 4 kolesová masážná hlavica plynule préchádza po dráhe L, čím dôkladne masíruje oblasť chrbta a sedacích svalov. Kreslo obsahuje 58 vzduchových vankúšov, masáž chodidiel a liečebnú teplenú terapiu. S týmto kreslom sa budete cítiť ako v bavlnke!

2940 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: BIET

Pohodlné relaxačné masážne kreslo s funkciou „Zero gravity" vám poskytuje jedinečnú masáž celého tela v domácom prostredí.

Dlhá masážna dráha v tvare L
Toto masážne kreslo má v operadle zabudovanú masážnu dráhu v tvare L. Táto dráha umožňuje masážnej hlavici plynule prechádzať po celej dĺžke chrbtice. Začína od krku a plynule nadväzuje až do sedacej časti tela.

Vzduchovo tlaková masáž
58 vzduchových vankúšov zabudovaných do kresla sa rytmicky naplnia a vyfúknu počas masáže. Vzduchové vankúše stláčajú svaly, aby sa uvoľnilo napätie s jemnou masážou, ktorá zlepšuje krvný obeh a zmierňuje únavu tela. Tieto vankúše sú umiestnené v oblasti ramien, rúk, bokov, lýtok a chodidiel.

Masáž chodidiel
V opierke nôh sú okrem vzduchových vankúšov, zabudované aj 3 nožné masážne valčeky, ktoré vychádzajúc z princípov reflexológia, čiže aktivujú nervové zakončenia na chodidlách, aby zmiernili napätie, zlepšili krvný obeh, a predĺžili vitalitu. Počet masážnych valčekov si môžete nastaviť, podľa vlastných pocitov.

Nulová gravitácia
Jednoduchým stlačením tlačidla na ovládači si kreslo nastavíte do polohy nulovej gravitácie. Kreslo ponúka dve polohy nulovej gravitácie. Túto polohu vytvorila NASA, za účelom, pomôcť astronautom najľahšie znášať záťaž preťaženia pri štarte rakety, a vďaka svojim početným výhodám je teraz integrovaná do masážnych kresiel. Vaše telo sa premiestni do polohy, kde nohy sú umiestnené nad úrovňou srdca, a súčasne sa nakloní aj sedadlo. To zaisťuje rovnomerné rozloženie hmotnosti v celého tela, čím sa znižuje tlak na stavce chrbtice. Masírovanie v tejto polohe umožňuje hlbšiu a intenzívnejšiu masáž. Jednou z výhod tejto polohy je, že podporuje cirkuláciu v nohách a znižuje opuchy. Zdvíhaním nôh nad úroveň srdca v pokoji môže pomôcť zabrániť vzniku kŕčových žíl.

Liečebná tepelná terapia
V bedrovej časti chrbtovej opierky kresla je zabudovaný vyhrievací systém, ktorý zvyšuje masážny zážitok, uvoľňuje napätie a bolesť svalov. Tlačidlo na ovládači, vám umožňuje zvoliť si vyhrievanie len vtedy, kedy budete chcieť.

Nastaviteľné predĺženie opierky nôh
Opierku nôh si môže predĺžiť až o 16 cm, vďaka čomu sa kreslo prispôsobí aj vyšším osobám.

Bluetooth
Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu bezdrôtovo! Technológia Bluetooth ponúka bezdrôtové pripojenie takých zariadení ako je iPod, iPhone, iPad, Android a ďalšie. Vysoko kvalitné vstavané reproduktory umiestnené nad masážnymi vankúšmi ramien, prinášajú vašim ušiam priestorový zvukový zážitok.

TECHNICKÝ POPIS:
- 4-kolesová masážna hlavica
- masážna dráha v tvare L
- 2 polohy nulovej gravitácie
- ponúka celkovú, čiastočnú alebo bodovú masáž
- 58 airbagov (ramená, ruky, boky, lýtka a chodidlá)
- nastavenie intenzity vzduchových vankúšov
- nastavenie šírky hlavice
- nastavenia rýchlosti masírovania
- nastavenie sklonu opierky chrbta a nôh
- masážne valčeky pre chodidlách
- vyhrievanie chrbta
- nastaviteľná dĺžka nôh (max. 16 cm)
- nastavenie času (10, 20 a 30 min.)
- diaľkový ovládač s displejom
- reproduktor
- bluetooth
- materiál: syntetická koža
- rozmery kresla v sede: 160 x 84 x 118 cm
- rozmery kresla v ľahu: 170 x 84 x 96 cm
- max. nosnosť: 120 kg
- hmotnosť: 109 kg
- spotreba: 240 W
- zabalené kreslo sa skladá z 3 ks kartónov
- transportné kolieska pre ľahšiu manipuláciu
- manuál je súčasťou balenia

Masážne programy (6 programov):
- recovery
- relax
- refresh
- extend
- upper body auto
- lower body auto

Masážne techniky:
- kneading
- tapping
- knocking
- shiatsu
- sync

VÝHODY:
- odstraňuje stres a prináša hlbokú relaxáciu
- odstraňuje únavu
- zlepšuje krvný obeh v tele
- eliminuje bolesti svalov
- uvoľňuje stuhnuté svaly

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info