Zvlhčovač vzduchu WINIX AW-600

Zvlhčovač vzduchu WINIX AW-600

VYPREDANÉ

Diskový zvlhčovač a práčka vzduchu Winix AW-600 zvlhčuje vzduch prirodzenou cestou a súčasne z neho odstraňuje rôzne nečistoty, ako sú prach, peľ a ďalšie alergény alebo nežiadúce častice. Zvlhčovanie aj pranie/čistenie vzduchu zaisťujú rotujúce disky čiastočne ponorené do vody a kombinovaný filtračný systém spoločne s technológiou PlasmaWave™.

309 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Nedostupné

Výrobca: WINIX

Vďaka funkcii automatickej regulácie vlhkosti, zvlhčovač udržiava vlhkosť vzduchu na výrobcom odporúčanej hodnote. Nemusíte tak neustále kontrolovať vlhkosť v miestnosti.

Kombinovaný filtračný systém odstraňuje zo vzduchu prach, peľ, zvieracie alergény, cigaretový dym, baktérie a vírusy, spóry plesní, organické chemické látky a pachy z domácnosti.

PlasmaWave™ vytvára kladné a záporné ióny, vďaka ktorým sa nečistoty vo vzduchu rozkladajú na molekulárnej úrovni a navyše dochádza k jeho sviežemu nabitiu ako je tomu v prírode.

Popis produktu
Pre miestnosť do 55 m2
Práčka vzduchu – zvlhčuje a čistí vzduch súčasne
Maximálny zvlhčovací výkon až 500 ml/h
Veľká nádržka na vodu
4 stupne čistenia s účinnosťou 99,97 % (predfilter, kombinovaný uhlíkový + True HEPA filter, Cleancel™ a PlasmaWave™ technológia)
3 prevádzkové režimy – automatický, kontinuálny a nočný režim
Nočný režim je extrémne tichý, svetelná signalizácia zhasne
3 rýchlostné režimy
Automatické vypnutie pri nízkej hladine vody v nádržke
Časovač
Prehľadný dotykový panel s LED indikáciou
Detská poistka
Veľmi tichý chod
Nízka spotreba energie
Certifikácia CE, RoHS, Energy Star
Certifikácia ECARF, B.A.F. – pre alergikov
Certifikovaný výkon čistenia CADR od AHAM

Technické parametre
Max. zvlhčovací výkon 500 ml/h
Max. zvlhčovací výkon 500 ml/h
Princíp studený odpar
Vstavaný regulátor vlhkosti (hygrostat) áno
Nastavenie intenzity zvlhčovania áno
Inteligentná kompenzácia teploty vzduchu áno
Objem nádrže 7 l
Zmäkčovací filter (náboj) nie
Hlučnosť 44 dB
Príkon 16 w
Časovač (automatické vypnutie) nie
Ionizátor vzduchu áno, plasmový
Arómoterapia nie
Hmotnosť 8,5 kg
Rozmery: 345 x 450 x 345 mm (š × h × v)

Technológia Cleancel™
Je unikátna patentovaná úprava zabraňujúca bakteriálnej kontaminácii uhlíkového filtra. Pôsobí ako hygienická bariéra, ktorá bráni vypúšťaniu mikroorganizmov späť do ovzdušia. Ničí baktérie a vírusy, plesne aj roztoče. CleanCel™ nájdete na zvlhčovacích diskoch.

Technológia Winix PlasmaWave™
Napodobňuje prirodzený proces čistenia vzduchu, tak ako prebieha v prírode! Technológia PlasmaWave™ spoľahlivo odstraňuje pachy, alergény, chemické výpary a iné znečisťujúce látky, ktoré sa vyskytujú v domácom prostredí a to na molekulárnej úrovni. Pritom nie je zdrojom škodlivého ozónu. Technológia PlasmaWave™ vytvára kladné a záporné ióny, ktoré sa spájajú s prírodnými vodnými parami a tým sa premieňajú na hydroxyly. Hydroxyly okamžite neutralizujú vírusy, baktérie, chemické výpary, pachy a plyny nachádzajúce sa vo vzduchu tým, že rozložia ich molekulárnu štruktúru na vodnú paru a iné neškodné látky bežne prítomné vo vzduchu. Celý tento proces sa podobá procesom odohrávajúcim sa v horných vrstvách zemskej atmosféry. Technológia PlasmaWave™ napodobňuje čistenie vzduchu, tak ako prebieha v prírode. PlasmaWave™ – najčistejší vzduch, ktorý si doma môžete vyrobiť!

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info