VYPREDANÉ

Čistička vzduchu WDH AP1101 čierna

Tento štýlový a spoľahlivý čistič vzduchu zaujme svojim dobrým pomerom cena / výkon a veľmi tichou prevádzkou.

380 € s DPH

380 € s DPH Zľava 0 €

Dostupnosť Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: WDH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Čistička vzduchu uľahčuje každodenný život ľudom trpiacích na astmu a rôzne alergie, čím poskytujete upokojujúce prostredie. Svojím moderným, elegantným dizajnom je integrovaný do každej domácnosti.

Päťstupňová rýchlosť ventilátora čističky vzduchu zabezpečuje, že prietok vzduchu je vždy v súlade so stupňom kontaminácie. Pri najvyššej rýchlosti ventilátora je cirkulácia vzduchu 600 m³/h, zatiaľ čo pri najmenšej rýchlosti je táto hodnota 170 m³/h. Cirkulácia vzduchu 600 m³/h je tiež veľmi vysoká v porovnaní s konkurenčnými zariadeniami na čistenie vzduchu. To sa dá dosiahnuť použitím vysoko kvalitného nízkonapäťového a tichého ventilátora. Tento vzduchový čistič WDH-AP1101 môže počas niekoľkých hodín vyčistiť priemerný alebo silne znečistený priestor.

S LED displejom môžete získať okamžitý obraz o prevádzke jednotky a potrebnom čistení s indikátorom výmeny filtra na prístroji. Obsahuje moderné diaľkové ovládanie, ktoré je možné použiť na ovládanie takmer všetkých funkcií.

Technické parametre:
- Odporúčaná veľkosť miestnosti: do 60 m² (150 m³)
- Maximálna cirkulácia vzduchu: 600 m³ / h
- 5 rýchlostných krokov ventilátora
- Napätie: 220V-240V / 50Hz
- Maximálna spotreba: 37 W (0,2 A)
- Rozmery (V x Š x H): 645 x 337 x 190 mm
- Hmotnosť: 6,5 kg

Vlastnosti a výhody:
- Umývateľný predfilter: odstraňuje všetky väčšie častice a tým zaisťuje dlhšiu životnosť filtra HEPA.
- HEPA filter: zachytáva a filtruje častice do veľkosti 0,0003 mm. Patria medzi ne peľ, baktérie, spóry plesní a prach s účinnosťou 99,97 %.
- Filter s aktívnym uhlím: pomáha eliminovať veľa druhov pachov (napr. cigaretový dym) a tiež toxické výpary, plyny a rozpúšťadlá.
- Fotokatalyzačný filter: je schopný rýchlo rozložiť formaldehyd, benzén, toluén a mnoho iných škodlivých plynov. Zabíja baktérie a vírusy vo vzduchu.
- Snímač kvality vzduchu: automaticky meria kvalitu vzduchu. Ak je kvalita vzduchu dobrá, vzduchový čistič sa automaticky prepne na najslabší prevádzkový režim (nočný režim). Ak je kvalita vzduchu menšia, operačná úroveň sa automaticky upraví (turbo, silná alebo slabá ).
- Diaľkové ovládanie.
- Nočný režím.
- Signalizuje nutnosť výmeny filtra.
- Dobrá mobilita vďaka prenosným rukovätiam a nízkej hmotnosti.
- Moderný a veľmi jasný displej.
- Moderný dizajn.
- Tichá prevádzka

Príklady použitia:
Astmatici a alergické osoby: S touto čističkou vzduchu môžu alergici a citlivé osoby konečne lepšie dýchať vďaka mimoriadne vysokej filtrácii baktérií, alergénov roztočov, peľu a mnohých ďalších patogénov!
Zdravšie podnebie: Chcete žiť v zdravšom prostredí? S touto čističkou vzduchu vytvárate zdravšie prostredie a tým výraznejšie pohodlie. Toto je obzvlášť dôležité pre deti, starších a chorých ľudí.
Odstránenie cigaretového dymu: Vďaka tejto čističke vzduchu je nielen nepríjemný dym z cigariet absorbovaný a neutralizovaný rýchlejšie, ale nikotín má menšiu šancu usadiť sa vo vašom vozidle.
Odstránenie jemného prachu a výfukových plynov.

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info