Generátor ozónu TROTEC Airozon 5000

Generátor ozónu TROTEC Airozon 5000

Tento generátor ozónu zaujme nielen ľahkou hmotnosťou a kompaktnými rozmermi, ale aj tým, že generuje senzačný 5 000 miligramov ozónu za hodinu a je teda vhodný pre najrôznejšie úlohy.

1390 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 22.09.2020

Výrobca: TROTEC

Či už v dôsledku následných škôd v prípade požiaru alebo poškodenia vodou, nepríjemných zápachov v hoteloch, domácnostiach alebo nemocniciach, eliminácie tabakového dymu alebo zápachu zvierat v autách, zápach horenia po požiari z káblov alebo zatuchnutý zápach v prenajatých bytoch - toto všetko vyriešia generátory ozónu od firmy Trotec a umožňujú deštrukciu najperzistentnejších molekúl zápachu bez použitia chemikálií alebo vôní.

Aplikácia vysokých koncentrácií ozónu na celé miestnosti je mimoriadne účinný spôsob boja proti vírusom alebo baktériám. Plynný ozón sa šíri rýchlo a rovnomerne po celej miestnosti v krátkom čase, a to aj v oblastiach neprístupných konvenčným dezinfekčným prostriedkom.

Štúdie preukázali, že 99% vírusov je možné usmrtiť už po krátkom období čistenia s vysokou koncentráciou ozónu. Preto je úprava ozónom obzvlášť hospodárnym prostriedkom na vykonávanie dezinfekcie vo veľkom meradle, napríklad v oddeleniach vlakov, turistických autobusov, trajektov alebo výletných lodí.

Tehnické parametre
-Max. prietok vzduchu: 340 m³/h
-Max. výstup ozónu: 5000 mg/h
-Sieťové pripojenie: 230 V / 50 Hz
-Max. príkon: 115 W
-Odporúčané tavenie: 10 A
-Pripojovacia zástrčka: CEE 7/7
-Dĺžka kábla: 1.7 m
Rozmery
-Dĺžka: 460 mm
-Šírka: 310 mm
-Výška: 320 mm
-Hmotnosť: 7 kg

Funkcie
Režim regenerácie kyslíka: nie
Časovač: áno (integrovaný)
Počítadlo prevádzkových hodín: áno (integrované)

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info