AKCIA

Domáca vodáreň WilTec 3800

So spotrebou energie 1200 W a výškou čerpadla 0,48 metra (max. 4,8 baru) dokáže čerpadlo spracovať až 3 800 litrov čistej vody za hodinu.

155 € s DPH

225 € s DPH Zľava 70 €

Dostupnosť Dostupnosť: Skladom

Doručíme dňa Doručíme dňa: 27.09.2021

Výrobca: WilTec

HomeCredit - splátková kalkulačka

Chráňte životné prostredie a zároveň šetrite peniaze! S týmto systémom vodného čerpadla pre domácnosť, ktorý sa skladá z hydraulického akumulátora a prúdového čerpadla s tlakovým spínačom, máte všetko potrebné na to, aby ste svojmu domovu alebo záhrade poskytli čistú vodu.
Hlavným zameraním systému je prívod vody do vášho domu. S týmto zariadením sprcha, práčka a dokonca ani splachovanie vašej toalety už nebudú plytvať cennou pitnou vodou a namiesto toho sa môžu zásobovať dažďovou alebo podzemnou vodou pomocou studní alebo cisterien. To nielen chráni životné prostredie, ale aj predlžuje životnosť vašich zariadení, pretože dažďová voda má menej kriedy ako voda z vodovodu.
Čerpadlo je ďalej vhodné na použitie ako systém zvyšovania tlaku a je vybavené tlakovým spínačom, ktorý vám umožní presne ovládať tlak vody, čo umožňuje zvýšenie tlaku bez námahy a tým efektívne zásobovanie horných poschodí domu.
V záhrade môže byť toto čerpadlo použité napríklad na prácu s automatickými postrekovacími systémami.
So spotrebou energie 1200 W a výškou čerpadla 0,48 metra (max. 4,8 baru) dokáže čerpadlo spracovať až 3 800 litrov čistej vody za hodinu. Tlaková nádrž má objem 19 litrov a je vyrobená z nerozbitného plastu, vďaka čomu je odolná a odolná. Skriňa kotla a čerpadla sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a je odolná. Je tiež ideálny pre mobilné použitie.
Systém je vybavený integrovaným manometrom, ktorý zaisťuje neustálu kontrolu nad pracovným tlakom. Čerpadlo sa zapne menej často v závislosti od veľkosti zásobníka vody, pretože do väčších nádrží je možné uložiť viac vody.

Technické parametre:
Zabudovaný tlakový spínač
Frekvencia: 50/60 Hz

Nový komentár

* (Povinné)

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info