Čistička vzduchu do auta WDH AP1212

Čistička vzduchu do auta WDH AP1212

AKCIA

Vysokokvalitný čistič vzduchu pre vozidlá.

89 € s DPH

110 € s DPH Zľava 21 €

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 01.10.2020

Výrobca: WDH

Táto čistička vzduchu je vhodná pre vozidlá (auto, taxík, nákladné auto, karavan). Jednoduché ovládanie je pomocou dotykovej technológie, takže môžete ovládať prístroj iba jedným tlačidlom bez toho, aby ste boli počas jazdy rozptýlení. Je navrhnutá tak, aby sa zmestila do väčšiny držiakov na nápoje. K dispozícii je napájací kábel 12 V.

Čistička pracuje s kombináciou HEPA filtra a filtra s aktívnym uhlím. Pre priemerné znečistené vozidlo a po cca 2 hodinovej prevádzke čističky vzduchu za deň, filtre vydržia približne 4-6 mesiacov. V prípade silne znečistených vozidiel je potrebné vymeniť filtre po uplynutí 2 - 3 mesiacov.

Chráňte sa s touto čisičkou vzduchu lepšie proti mnohým toxickým látkam vo vzduchu, ktorým ste vystavení počas cesty autom!

Technické parametre:
- Maximálna cirkulácia vzduchu: 2,1 m³ / h
- 2 rýchlosti ventilátora
- Výkon: 12V / 6W
- Maximálna spotreba energie: 6 wattov
- Rozmer (V x Š x H): 190 x 66 x 72 mm
- Hmotnosť: 0,3 kg

Funkcie a výhody:
- HEPA filter: zachytí častice do veľkosti 0,0003 mm. Zahŕňa peľ, baktérie, spóry plesní a prach s účinnosťou 99 %.
- Filter s aktívnym uhlím: pomáha eliminovať veľa druhov pachov (napr. cigaretový dym) a tiež toxické výpary, plyny a rozpúšťadlá.
- Výmenník aniónov: produkuje približne 2 milióny aniónov za sekundu, ktoré proaktívne bojujú proti dymu a iným nečistotám.
- Air Senzor automaticky meria kvalitu ovzdušia a signalizuje to v rôznych svetlých farbách:

  • Modrá - Výborná
  • Zelená - Dobrá
  • Fialová - Zlá
  • Červená - Vymeňte filtre

- Moderný dizajn.
- Tichá prevádzka.
- Jednoduchá výmena filtra.

Príklady použitia:
Astmatici a alergické osoby: S touto čističkou vzduchu môžu alergici a citlivé osoby konečne lepšie dýchať vďaka mimoriadne vysokej filtrácii baktérií, alergénov roztočov, peľu a mnohých ďalších patogénov!
Zdravšie podnebie: Chcete žiť v zdravšom prostredí? S touto čističkou vzduchu vytvárate zdravšie prostredie a tým výraznejšie pohodlie. Toto je obzvlášť dôležité pre deti, starších a chorých ľudí.
Odstránenie cigaretového dymu: Vďaka tejto čističke vzduchu je nielen nepríjemný dym z cigariet absorbovaný a neutralizovaný rýchlejšie, ale nikotín má menšiu šancu usadiť sa vo vašom vozidle.
Odstránenie jemného prachu a výfukových plynov.

Súvisiace produkty

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info