Súprava filtrov T pre čističku vzduchu Winix ZERO PRO

Súprava filtrov T pre čističku vzduchu Winix ZERO PRO

Súprava filtrov T s predĺženou životnosťou je určená do čističky Winix Zero Pro. Obsahuje 1 ks True HEPA filtru s antimikrobiálnou vrstvou CleanCel a 1 ks umývateľného uhlíkového filtra.

69 € s DPH

HomeCredit - splátková kalkulačka

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 01.10.2020

Výrobca: WINIX

True HEPA filter H13
Zachytí až 99,97% pevných nečistôt s veľkosťou už 0,3 mikrónov z vášho okolia ako napr. cigaretový dym, domáci prach, peľ, baktérie alebo alergény zvierat a roztočov.

Navyše je vybavený unikátnou vrstvou CleanCel™, ktorá zabraňuje bakteriálnej kontaminácii a pôsobí ako hygienická bariéra, ktorá bráni vypúšťaniu mikroorganizmov späť do ovzdušia. Ničí baktérie a vírusy, plesne i roztoče.

Umývateľný AOC uhlíkový filter
Odstraňuje zo vzduchu zápach a rôzne nebezpečné plyny.

Odporúčáme umývať filter maximálne štyrikrát po dobu jeho životnosti. Jeho kvalita a účinnosť sa ďalším umývaním znižujú. Filtr je potom potrebné 100% vysušiť, aby nedošlo k poškodeniu čističky zvyškovou vlhkosťou.

Na nutnosť údržby filtrov vás čistička vzduchu upozorní
Na výmenu filtrov vás upozorní čistička vzduchu sama vďaka automatickej funkcii, ktorá vyhodnocuje nielen dobu čistenia, ale aj mieru znečistenia vzduchu. Na ovládacom paneli čističky sa rozsvieti kontrolka „Check filter". Nemusíte sa preto o nič starať.

Súvisiace produkty

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info