ZĽAVNENÉ

Elektrický konvektor TROTEC TCH 18 E

Mobilné vykurovacie riešenie ideálne pre centrálne použitie v miestnostiach. Teplý vzduch sa uvoľňuje smerom hore, aby sa okamžite distribuoval po celej miestnosti.

35 € s DPH

39 € s DPH Zľava 4 €

Dostupnosť Dostupnosť: Skladom

Doručíme dňa Doručíme dňa: 25.10.2021

Výrobca: TROTEC

Či už ako doplnkové kúrenie v obzvlášť chladných zimných dňoch alebo ako útulný zdroj tepla v prechodnom období - TCH 18 E vám zaručuje vždy cennú službu, pokiaľ ide o príjemnú teplotu v miestnosti. Tvarovaný konvektor poskytuje rýchle teplo bez zápachu a vďaka svojim kompaktným rozmerom je menší a nenápadnejší ako modely rovnakej výkonnostnej triedy.

Ohrievač TCH 18 E je možné flexibilne používať vo všetkých miestnostiach: Stačí ho zapojiť do zásuvky, nastaviť požadovanú teplotu na plynulom termostate, stlačiť ovládací spínač a hotovo. Hneď po zapnutí z elektrického ohrievača vyteká príjemne teplý vzduch.
Požadované úrovne ohrevu je možné nastaviť pomocou prepínača: 750 W, 1 250 W a po stlačení oboch spínačov získate maximálny výkon 2 000 W. Toto najvyššie nastavenie je ideálne na rýchle spustenie vykurovania chladných miestností.

Integrovaný termostat zaisťuje konštantný prietok horúceho vzduchu a automaticky reguluje teplotu v miestnosti: vykurovací konvektor sa sám vypne pri dosiahnutí nastavenej hodnoty a automaticky sa znovu zapne, keď hodnota klesne pod túto hodnotu. To je nielen energeticky efektívne, ale aj šetrí peniaze! Dodatočný bezpečnostný termostat tiež chráni kompaktné zariadenie pred prehriatím.

V konvektoroch série TCH sa vzduch v prístroji ohrieva elektricky vyhrievanými drôtmi a v dôsledku toho stúpa ako teplý vzduch, čím sa vytvára prirodzené nasávanie, ktoré umožňuje vstupu studeného vzduchu do zariadenia. Takto sa vytvára stála cirkulácia teplého vzduchu v celej miestnosti, ktorý prúdi do každého kúta. Teplo sa šíri všade rovnomerne, čím sa zabráni prehriatiu jednotlivých oblastí. Akonáhle sa dosiahne vopred nastavená úroveň tepla, prístroj sa automaticky energeticky úsporne vypne a znovu zapne, keď teplota klesne pod túto úroveň.

Technické parametre:
Vhodný pre miestnosti až 24 m²
Tepelný výkon (Stupeň 1/2/3): 750 W / 1 250 W / 2 000 W
Napätie: 230 V, 50 Hz
Elektrické pripojenie: CEE 7/7
Nominálny odber prúdu: 8,7 A
Trieda ochrany I.
Dĺžka kábla: 1,2 m
Rozmery (D x Š x V): 200 x 520 x 345 mm
Hmotnosť: 2,0 kg

Výhody pre prax:
Vykurovací výkon až 2 000 W pre čisté teplo bez kondenzácie a bez zápachu
Plynulá tepelná kontrola
Tri úrovne ohrevu (750 W, 1 250 W, 2 000 W)
Automatická prevádzka riadená termostatom
Funkcia sledovania mrazu
Energeticky efektívna prevádzka vďaka automatickému vypnutiu pri dosiahnutí cieľových hodnôt
Ochrana proti prehriatiu
Bezhlučné kúrenie
Stabilný stojan vďaka veľkým nastaviteľným nožičkám


Poznámka: Prístroj je vhodný na použitie iba v dobre izolovaných miestnostiach alebo na príležitostné použitie

Nový komentár

* (Povinné)

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info