Profesionálny keramický ohrievač TROTEC TDS 50 M

Keramický ohrievač TROTEC TDS 50 M s integrovaným termostatom a vykurovacím výkonom až 9 kW.

199 € s DPH

Skladové číslo: TR1410000056

Dostupnosť Dostupnosť: 2 až 3 týždne

Výrobca: TROTEC

HomeCredit - splátková kalkulačka

Výkonný rýchly ohrievač TDS 50 M je vďaka vysokému výstupnému vzduchu a pokrokovej technológii vykurovacieho registra PTC ideálny na rýchle vykurovanie veľkých a chladných miestností.

Či už ide o dielňu, obývaciu izbu alebo pracovný priestor - kombinácia robustnej konštrukcie, solídneho spracovania a jemného dizajnu harmonicky zapadne do každého prostredia a dá sa tam rýchlo a ľahko prepraviť vďaka tepelne izolovanej rukoväti.

U TDS 50 M je možné pomocou integrovaného termostatu dávkovať požadovanú teplotu nepretržite a podľa potreby. Pre vyššie lokalizované teplo je možné vykurovací výkon zvýšiť v dvoch stupňoch až na 9 kW. Ak je to potrebné, ventilátor sa dá použiť aj v čistej prevádzke ventilátora bez funkcie vykurovania.

TDS 50 M sa ohrieva elektricky, ale namiesto klasickej vykurovacej špirály sa do tohto elektrického ohrievača dodáva odolné keramické výhrevné teleso PTC, čo pri priamom porovnaní výkonu vedie k homogénnejšiemu prúdeniu teplého vzduchu s menšou hlučnosťou - keramický PTC register vám tiež ponúka mnoho ďalších výhod:

Keramické vykurovacie články PTC sú odolnejšie a robustnejšie ako zariadenia s vykurovacími drôtmi alebo vykurovacími špirálami. Registre PTC navyše automaticky regulujú spotrebu energie v závislosti od teploty okolia, a sú tak automaticky chránené proti prehriatiu. Z tohto dôvodu nemusia byť tepelné registre PTC chladené silným prívodom vzduchu, čo umožňuje inštaláciu tichších ventilátorov, ktoré zvyčajne pracujú s menšou hlučnosťou.

V spojení s veľkou plochou vykurovacieho registra vytvárajú preto ohrievače ventilátora TDS-M príjemne homogénny prúd horúceho vzduchu tichším spôsobom. Vďaka tejto technológii sa navyše nespáli žiadny prach, a preto nie je vzduch v miestnosti znečistený ďalším jemným prachom - ideálne na použitie v obývaných miestnostiach.

Bezpečné fungovanie kúrenia ani pri nepretržitom používaní nie je u TDS 50 M problémom: Ochrana proti prehriatiu je integrovaná a motor ventilátora je tiež vybavený tepelnou ochranou a funkciou automatického dobehu, ktorá udržuje ventilátor v činnosti po obmedzenú dobu po vypnutí zariadenia, aby sa zabezpečilo bezpečné chladenie. Ako ďalšie bezpečnostné plus integrované keramické výhrevné články vďaka konštrukcii tiež zvyšujú stabilitu tohto ohrievača.

Výhody:
-Odolný keramický PTC vykurovací register
-Viacstupňová regulácia teploty s dvoma stupňami vykurovania a samostatným stupňom studeného vzduchu
-Integrovaný termostat na konštantné prúdenie horúceho vzduchu
-Ochrana proti prehriatiu
-Motor ventilátora s tepelnou ochranou
-Funkcia dobehu ventilátora na ochladenie komponentov
-Teplo bez kondenzácie bez spotreby kyslíka - ideálne na vykurovanie interiéru
-Pripojovací kábel je už integrovaný
-Stabilný, robustný a tichý
-Ľahko prenosný a ľahko použiteľný

regulacia
Dve úrovne vykurovania umožňujú vykurovací výkon 6 alebo 9 kW v automatickom režime ovládanom termostatom - a na úrovni studeného vzduchu je vetranie možné aj bez funkcie vykurovania.

Rýchlejší ohrev vzduchu - rovnomernejšia teplota v miestnosti
porovnanie
Ventilátorové ohrievače Trotec s keramickými vykurovacími prvkami PTC (A) sa vyznačujú nielen rýchlejším ohrevom v porovnaní s konvenčnou technológiou vykurovacích špirál (B). V dôsledku tohto procesu existujú aj rozdiely v reakcii vykurovacích telies.

Z tohto dôvodu možno keramické ohrievače ventilátora použiť na vytvorenie rovnomernejších teplôt miestnosti pre procesy citlivé na teplotu a príjemnejšie pracovné prostredie.

Technické parametre
Vykurovací výkon
-Stupeň 1: 0,08 kW
-Stupeň 2: 6 kW
-Úroveň 3: 9 kW
Objem vzduchu
-Úroveň max.: 1180 m³ / h
Pracovný priestor
-Teplota min.: -15 ° C
-Teplota max.: 30 ° C
Ventilátor
-Axiálny
-Počet rýchlostí ventilátora: 1
Elektrické hodnoty
-Sieťové pripojenie 380 - 400 V / 50 Hz
-Menovitý prúdový odber: 13,7 A
-Odporúčaná ochrana: 16 A
-Príkon: 9 kW
Elektrické pripojenie
-Konektor: CEE 16 A, 5-pólový
-Dĺžka kábla: 1,15 m
Hodnoty zvuku
-Vzdialenosť 1 m: 53 dB (A)
Rozmery
-Dĺžka: 347 mm
-Šírka: 267 mm
-Výška: 455 mm
-Váha: 7 kg

Vybavenie a funkcie
-Interný termostat
Mobilita
-Rukoväť na prepravu
-Nohy

Nový komentár

* (Povinné)

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info