Filter TAC 1500 H14 HEPA proti koronavírusu

HEPA filtre s certifikáciou pre triedu H14 oddeľujú viac ako 99,995% všetkých jemných suspendovaných látok a majú iba priepustnosť 0,005%.

160 € s DPH

Dostupnosť Dostupnosť: Na dotaz

Výrobca: TROTEC

HomeCredit - splátková kalkulačka

Filter H14 má 10-krát vyššiu separáciu ako filter H13. Filtre tejto triedy sú užitočné napríklad na výrobu čistého vzduchu v operačných sálach, laboratóriách alebo vo výrobných závodoch na výrobu počítačových čipov.
Na filtrovanie vírusov je možné použiť filtre H14:
Vírusy majú veľkosť od 0,005 do 0,1 μm. Väčšinou v kombinácii s inými časticami, ako sú sliny, suspendované látky atď., tvoria konglomeráty.
Konglomeráty sú tiež známe ako baktérie. Spravidla majú veľkosť medzi 0,4 um a 0,5 um. Spoľahlivejšia separácia choroboplodných zárodkov (konglomerátov) sa dosahuje použitím minimálne filtrov H14.
Každý filter je testovaný podľa EN 1822 a DIN EN 60335-2-69 a je mu pridelené vlastné sériové číslo. Protokol o skúške alebo certifikát o skúške je priložený ku každému filtru.

Plocha filtra cca 4,25 m².
Rozmery: 305 x 305 x 160 mm

Poznámka: Pri výmene filtrov H14, ktoré sú s najväčšou pravdepodobnosťou kontaminované, je potrebné nosiť vhodné ochranné prostriedky a zaviesť hygienické a dezinfekčné opatrenia.

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info