Sada brúsnych papierov

Balenie 10 brúsnych papierov so 6 rôznymi zrnitosťami pre všetky brúsne práce.

11 € s DPH

Dostupnosť Dostupnosť: 2 až 3 týždne

Výrobca: TROTEC

Univerzálna sada pásov brúsneho papiera s rôznou zrnitosťou (40, 60, 80, 100, 120, 150) je ideálna pre všetky typ povrchových úprav dreva. Umožní vám rýchlo a spoľahlivo vykonávať najrôznejšie práce, ako je napríklad čistenie, hladenie, odstraňovanie lakov, farieb a lepidiel alebo brúsenie rohov, hrán a záhybov v jednej rovine.
Brúsny papier s rozmermi 457 x 75 mm sa perfektne hodí na štandardné pásové brúsky s vhodným držiakom.

Sada obsahuje 10 brúsnych pásov so šiestimi veľkosťami zŕn pre rôzne aplikácie:
Hrubá zrnitosť (1 x 40 a 2 x 60):
S dvoma najhrubšími zrnitosťami 40 a 60 zo sady brúsnych pásov môžete začať pracovať na drsných povrchoch dosiek, podláh alebo starom nábytku. Hrubozrnný brúsny papier odstráni veľa materiálu za krátky. Brúsený povrch však ostáva stále pomerne drsný.
Stredná zrnitosť (1 x 80 a 2 x 100):
Po hrubom brúsení môžete na zdokonalenie pracovného výsledku použiť brúsne pásy o zrnitosti 80 a 100, ktoré sa výborne hodia aj na odstraňovanie zvyškov farby a lepidla. Na druhej strane je možné nimi trochu zdrsniť už veľmi hladký drevený povrch, ideálne na neskoršie lakovanie.
Jemná zrnitosť (2 x 120 a 2 x 150):
Pre dokonalé dokončenie sú odporúčané dva brúsneho papiera s najvyššou zrnitosťou 120 a 150. Týmto sa povrch dreva zabrúsi tak jemne, že rukou môžete cítiť hodvábne hladký povrch. Jemné brúsenie je tiež najlepším prípravkom na ďalšie ošetrenie dreva olejom alebo voskom.

Nový komentár

* (Povinné)

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info