Sada rezných a brúsnych kotúčov TROTEC

11 kvalitných kotúčov s dlhou životnosťou pre efektívnu a úspornú prácu.

10,50 € s DPH

Dostupnosť Dostupnosť: 2 až 3 týždne

Výrobca: TROTEC

Kotúče v súlade s EN 12413 v značkovej kvalite Trotec majú vláknom vystužené spojenie syntetickej živice s tkaninou, ktoré udržuje brusné zrná v optimálnej vzájomnej vzdialenosti, čo zaručuje najlepšie vlastnosti materiálu pre vysoké zaťaženie a drsné rezanie pri vysokých obvodových rýchlostiach až do 80 m / s.
Vďaka zalomenému tvaru rezacích kotúčov je štruktúra diskov dodatočne vystužená, čo prispieva k zlepšeniu stabilného a čistého rezania aj brúsenia.

Obsah sady:

5x Rezný kotúč na kov AD 125 M
Vďaka zrnitosti 36, stupňu tvrdosti P a šírke rezu od 3,2 mm je tento rezací kotúč s dlhou životnosťou a odolnosťou ideálnym riešením pre rezanie kovov a plechov. Ako abrazívum je v prípade AD 125 M špeciálne na prácu s kovom použitý korund, ktorý je štvrtým najtvrdším minerálom na svete a vyznačuje sa svojou enormnou húževnatosťou.
5x Rezný kotúč na kameň AD 125 S
Kotúč je vyrobený z karbidu kremíka, ktorý má vysokú tepelnú vodivosť, čo v kombinácii s jeho tvrdosťou robí z brúsnych zŕn z tohto materiálu ideálne brusivo pre minerály. Preto je AD 125 S so zrnitosťou 30, stupňom tvrdosti P a šírkou rezu od 3,2 mm ideálnym riešením na rýchle rezanie betónu, prírodného kameňa, strešných škridiel alebo vápennopieskových tehál.
1x Kovový brúsny kotúč AD 125 MG
Kotúč tvorený korundom so sklenenými vláknami sa hodí najmä na hrubé brúsenie kovu. S hrúbkou 6 mm, zrnitosťou 30 a stupňom tvrdosti P je AD 125 MG vhodný na opracovanie zvarov a povrchov.

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info