Rezný kotúč INOX TROTEC AD 125 MI

12 rezných kotúčov na čisté a rýchle rezanie nehrdzavejúcej ocele.

10,50 € s DPH

Dostupnosť Dostupnosť: 2 až 3 týždne

Výrobca: TROTEC

AD 125 MI vhodný pre všetky ručné uhlové brúsky, je výkonný rezací kotúč na kov INOX v súlade s normou EN 12413 v značkovej kvalite Trotec so skúšobným certifikátom MPA. Vďaka zrnitosti 60, tvrdosti Q a šírke rezu 1,2 mm je ideálnym riešením pre čisté a rýchle rezanie nehrdzavejúcej ocele.
Ako abrazívum je v prípade AD 125 MI použitý korund, polarizovaný špeciálne pre nehrdzavejúcu oceľ, bez obsahu železa, síry a chlóru. Korund je štvrtý najtvrdší minerál na svete a vyznačuje sa svojou vysokou húževnatosťou.
Vláknom vystužená väzba syntetickej živice s tkaninou udržuje korundové abrazívne zrná rezného kotúča na kov AD 125 MI v ideálnej vzájomnej vzdialenosti, čím zaručuje najlepšie vlastnosti materiálu pri vysokom zaťažení a vysokých obvodových rýchlostiach až do 80 m / s.
1,2 mm tenký rezací kotúč umožňuje veľmi čisté a rýchle rezy z nehrdzavejúcej a normálnej ocele s minimálnym úsilím a s presnosťou na milimetre.
Balenie obsahuje 12 ks reznych kotúčov AD 125 MI.

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info