Rezný kotúč na kov TROTEC AD 230 M

Rezné kotúče 230mm v zalomenom prevedení na rezanie kovu, mäkkej ocele alebo liatiny.

13 € s DPH

Dostupnosť Dostupnosť: 2 až 3 týždne

Výrobca: TROTEC

AD 230 M s dlhou životnosťou a odolnosťou, vhodný pre všetky ručné uhlové brúsky, je vysokovýkonný rezací kotúč na kov podľa EN 12413 v značkovej kvalite Trotec s atestom MPA. Vďaka zrnitosti 30, stupňu tvrdosti Q a šírke rezu 3,2 mm je ideálnym riešením na rezanie kovov a plechov.
Ako brusivo je v prípade AD 230 M použitý korund, polarizovaný špeciálne pre kov, konštrukčnú oceľ a liatinu. Korund je štvrtý najtvrdší minerál na svete a okrem svojej vysokej tvrdosti sa vyznačuje aj svojou enormnou húževnatosťou.
Vláknom vystužená väzba syntetickej živice s tkaninou udržuje korundové abrazívne zrná rezacieho kotúča na kov AD 230 M v ideálnej vzájomnej vzdialenosti, čím zaručuje najlepšie vlastnosti materiálu v náročných podmienkach a kvalitné úsporné rezanie pri vysokých obvodových rýchlostiach až do 80 m / s.
Vďaka zalomenému tvaru AD 230 M je štruktúra disku dodatočne vystužená, čo prispieva k zlepšeniu stabilného a rovného rezu.

Rozmery: priemer 230 mm, otvor: 22,23 mm, hrúbka rezného kotúča: 3,2 mm
Rýchlosť: 6 650 ot./min
Obvodová rýchlosť: max. 80 m / s

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info