Sada diamantových rezných kotúčov TROTEC 110/115

4-dielna súprava diamantových rezných kotúčov s priemerom 110/115 mm.

13 € s DPH

Dostupnosť Dostupnosť: 2 až 3 týždne

Výrobca: TROTEC

Štvordielna sada príslušenstva s dlhou životnosťou pre ručné uhlové brúsky v značkovej kvalite TROTEC v súlade s normou EN 13236 obsahuje:
1x Diamantový rezný kotúč s plným okrajom AD 110 DW – Kotúč s tenkým 1,2 mm okrajom a priemerom 110 mm zabezpečí čisté a hladké rezy. Bol špeciálne navrhnutý na jemné spracovanie krehkých stavebných materiálov, ako sú dlaždice, mramor alebo keramika, procesom rezania za mokra.
1x Segmentový diamantový rezný kotúč AD 115 DD - Vďaka úzkym štrbinám so zadnými perforáciami zaisťujú 8 mm široké rezné segmenty dobrú tepelnú toleranciu aj odber materiálu pre rýchly suchý rez betónu, strešných škridiel alebo abrazívnych materiálov.
2x Turbo diamantový rezný kotúč AD 115 DB - univerzálne riešenie na rezanie za mokra aj za sucha, vhodné prakticky pre všetky stavebné materiály, ako napríklad betón, dlaždice, slinok, škridla, žula alebo iný tvrdý kameň. Vďaka 8 mm turbo hrane kombinuje dlhú životnosť a vysoký pracovný výkon pre bezproblémové rezanie s čistými reznými hranami. Integrované chladiace otvory zaisťujú dobrý odvod tepla, stabilizujú hladký chod rezného kotúča a znižujú jeho hlučnosť .

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info