AKCIA

Domáca vodáreň WilTec 3500

Chráni životné prostredie aj vašu peňaženku a prečerpá až 3500 l vody za hodinu.

155 € s DPH

199 € s DPH Zľava 44 €

Dostupnosť Dostupnosť: Skladom

Doručíme dňa Doručíme dňa: 27.09.2021

Výrobca: WilTec

HomeCredit - splátková kalkulačka

S týmto kompletným systémom domácej vodárne, zloženým z membránového kotla a prúdového čerpadla s tlakovým spínačom, máte k dispozícii všetky komponenty, ktoré potrebujete na čerpanie a používanie dažďovej a podzemnej vody v domácnosti či v záhrade.
Domáca vodáreň ponúka široké využitie. Hlavným aspektom je dodávka vody do domácnosti. Sprchy, práčky a splachovacie zariadenia toaliet už nemusia byť zásobované drahocennou pitnou vodou z vodovodu, ale vďaka domácej vodárni od firmy Wiltec môžete ľahko využiť dažďovú, priemyselnú a podzemnú vodou. Chránite tak nielen životné prostredie, ale môžete tiež predĺžiť životnosť vašich zariadení, pretože dažďová voda obsahuje výrazne menej vápna ako voda z vodovodu.
Domáca vodáreň nájde dôležité uplatnenie aj pri použití v roli systému na zvýšenie tlaku. Pomocou hodnoty zapínacieho a vypínacieho tlaku je možné presne zvýšiť tlak vody v existujúcej vodovodnej sieti, a tak napríklad zabezpečiť jeho dostatočnú veľkosť aj vo vyšších poschodiach.
Domáca vodáreň sa vám veľmi zíde aj v záhrade, napríklad pri použití automatických zavlažovacích systémov, ktoré sa obvykle prevádzkujú pomocou flexibilnej hadice, ktorá spôsobí pokles tlaku v systéme po odčerpaní vody. Vďaka vašej domácej vodárni od firmy Wiltec sa však tento tlak vyrovná a zabráni tak opätovnému zapnutiu čerpadla.
Vysoko účinné zariadenie má výkon 1000 wattov a maximálnu saciu výšku 7 metrov pri pracovnom tlaku 1,5 až 3 bary. Pri maximálnom výkone čerpadla dokáže za hodinu odčerpať až 3 500 litrov čistej vody. Tlaková nádoba má objem 19 litrov a je vyrobená z nárazuvzdorného plastu, vďaka ktorému je obzvlášť stabilná a odolná. Praktická rukoväť v hornej časti zariadenia uľahčuje jeho prepravu a čerpadlo je preto ideálne pre mobilné použitie. Vstavaný manometer umožňuje presnú kontrolu pracovného tlaku.
Výkonný, ale úsporný systém je vybavený tlakovým a sacím pripojením, každé s vnútorným priemerom závitu 33 mm (1 "), ako aj tlakovým spínačom, ktorý zapne čerpadlo pri poklese tlaku v dôsledku odčerpávania vody.

Dôležité vlastnosti a výhody:
• Čerpá 3 500 litrov vody za hodinu
• Zabezpečí dažďovú vodu pre domácnosť a záhradu
• Rukoväť na prenášanie pri transporte
• Integrovaná filtračná jednotka a manometer
• So vstavaným tlakovým spínačom

Technické parametre:
Sieťové pripojenie: 230 V / 50 Hz
Spotreba energie: 1 000 W
Maximálny prietok: 3 500 l/h
Maximálna sacia výška: 7 m
Kapacita kotla: 19 l
Maximálna teplota vody: 35°C
Tlakové pripojenie: 1 "vnútorný závit 33 mm
Nasávacie pripojenie: 1 "vnútorný závit 33 mm
Rozmery (d x š x v) - balenie: 595 x 530 x 340 mm
Hmotnosť: 10 kg
Číslo produktu: 61855

Nový komentár

* (Povinné)

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info