AKCIA

Domáca vodáreň WilTec 3600

Čerpadlo dokáže spracovať až 3 400 litrov čistej vody za hodinu.

159 € s DPH

189 € s DPH Zľava 30 €

Dostupnosť Dostupnosť: Skladom

Doručíme dňa Doručíme dňa: 27.09.2021

Výrobca: WilTec

HomeCredit - splátková kalkulačka

Chráňte životné prostredie a zároveň šetrite peniaze! S týmto systémom vodného čerpadla pre domácnosť, ktorý sa skladá z hydraulického akumulátora a prúdového čerpadla s tlakovým spínačom, máte všetko potrebné na to, aby ste svojmu domovu alebo záhrade poskytli čistú vodu.
S týmto zariadením sprcha, práčka a dokonca ani splachovanie vašej toalety už nebudú plytvať cennou pitnou vodou a namiesto toho sa môžu zásobovať dažďovou alebo podzemnou vodou pomocou studní alebo cisterien. To nielen chráni životné prostredie, ale aj predlžuje životnosť vašich zariadení, pretože dažďová voda má menej kriedy ako voda z vodovodu.
Čerpadlo je vybavené tlakovým spínačom, ktorý vám umožní presne ovládať tlak vody, čo umožňuje zvýšenie tlaku bez námahy a tým efektívne zásobovanie horných poschodí domu.
V záhrade môže byť toto čerpadlo použité napríklad na prácu s automatickými postrekovacími systémami. Obvykle sa používajú s flexibilnými hadicami, ktoré po vypnutí vody spôsobujú pokles tlaku v systéme. Aby sa tomu zabránilo, čerpadlo je vybavené aj kotlom, ktorý vyrovnáva tlak, čo zase zabraňuje opätovnému spusteniu čerpadla.
Spotreba energie 1200 W a tlaková výška je 30 metrov, pracovný tlak 3 bary. Maximálny tlak je 4,8 baru, pričom čerpadlo dokáže spracovať až 3 400 litrov čistej vody za hodinu. Tlaková nádrž má objem 19 litrov a je vyrobená z odolného plastu, ktorý jej dodáva dlhú životnosť.
Systém je vybavený integrovaným manometrom, ktorý zaisťuje neustálu kontrolu nad pracovným tlakom. Automaticky zapne čerpadlo v prípade poklesu tlaku vody v dôsledku odoberania vody a vypne sa, keď je zásobník vody plný. Maximálny zapínací tlak je 1,5 baru a maximálny uzatvárací tlak je 3 bary.
Pretože sa čerpadlo nezapína tak často, spotreba energie spolu s nákladmi na elektrickú energiu klesnú a životnosť výrobku sa predĺži.

Technické parametre:
Rozmery v mm: 455 x 265 x 500
Hmotnosť: 12,5 kg
Materiál: železo
Vstavaný tlakový spínač:
Hodnota mechanického tlakového spínača 1,5-3,0 baru, dá sa mierne nastaviť.
1,5 baru znamená, že keď tlak klesne na 1,5 baru, motor sa spustí.
3,0 bar znamená, že keď tlak dosiahne 3,0 baru, motor prestane fungovať.
Prevádzkové napätie: 230 V / 50 Hz
Pripojenia 32,89 mm (G1") IG
Dĺžka kábla: 1,2 m
Prietok: 60 l/m
Sací zdvih: 7 m
Dodacia výška: 30 m

Nový komentár

* (Povinné)

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info