Čistička vzduchu Stylies Pegasus biela

Stylies Pegasus si dokáže veľmi dobre poradiť s baktériami a vírusmi, ktoré sa šíria vzduchom, peľom a plesňami v letnom období alebo s dymom na fajčiarskych pracoviskách vďaka svojmu filtračnému systému s účinnosťou 99,97 %.

174 € s DPH

Skladové číslo: STL1760

Dostupnosť Dostupnosť: 3 až 5 dní

Výrobca: Stylies

HomeCredit - splátková kalkulačka

Čistička vzduchu Stylies Pegasus je ako stvorená pre moderné kancelárie. Švajčiarski dizajnéri sa pri jej vývoji sústredili na potreby ľudí, ktorí trávia v kanceláriách aj viac než tretinu dňa. Na pracovisku, zvlášť v otvorených priestoroch, kde sedí pohromade viac ľudí, vzniká a následne sa víri veľa nečistôt a škodlivín, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy a alergické reakcie. Sú to baktérie a vírusy, ktoré sa šíria vzduchom od chorých kolegov, pele a plesne v letnom období, alebo cigaretový dym na fajčiarskych pracoviskách. Stylies Pegasus si s nimi dokáže veľmi dobre poradiť vďaka svojmu filtračnému systému s účinnosťou 99,97 %. Keďže patrí medzi najmenšie čističky vzduchu na trhu, je možné ju pokojne umiestniť na pracovný stôl alebo priľahlú skrinku. Tak máte istotu, že odsávanie škodlivín je umiestnené vo vašom blízkom okolí, čo sa o bežnom vetracom systéme s nasávaním v stropnom podhľade povedať nedá. Navyše vďaka kazete pre esenciálne oleje je možné uvoľňovať vôňu vo vašom okolí.

Ďalším nesporným benefitom čističky Stylies Pegasus je jej moderný dizajn s úplne netradičným tvarom pripomínajúcim dizajnovú vázu. Čistička tak pozitívne komunikuje so svojím prostredím a je možné ju umiestniť kamkoľvek do voľného priestoru alebo k stene. Aby nerušila svojou prevádzkou, je vybavená odhlučnenými ventilátormi, ktoré sú v najtichšom režime porovnateľné so zvukom bežného počítača.

A to najlepšie nakoniec – nízke prevádzkové náklady. Hlavný HPP filter, ktorý je zodpovedný za všetky čistenia, je totiž umývateľný a navyše má neobmedzenú životnosť.

Čistička Stylies Pegasus získala v roku 2015 prestížnu certifikáciu ECARF. Túto certifikáciu získavajú len výrobky, ktoré spĺňajú prísne kritériá účinnosti a sú teda vhodné pre ľudí trpiacich alergiami.

Filtračný systém
Predfilter: zachytáva prachové častice a iné väčšie nečistoty poletujúce vzduchom.
HPP Filter SystemTM (High Potential Particle): je vysokoúčinný filter, ktorý pracuje na princípe magnetického poľa. Zachycuje pele, plesne, prachové a dymové častice a s vysokou účinnosťou ničí taktiež baktérie a vírusy. HPP filter má v porovnaní s HEPA filtrom neobmedzenú životnosť. Stačí ho iba umývať.
Aktívny uhlíkový filter: eliminuje nepríjemný zápach vr. pachu z cigaretového dymu a nebezpečné a dráždivé plyny ako napr. formaldehyd alebo rôzne prchavé látky, ktoré sa môžu vyskytnúť v interiéroch.

Technické parametre
HPP Filter SystemTM - jedinečný permanentný a umývateľný filter
Účinnosť čistenia až 99,97%
Vďaka trom ventilátorom vhodné pre väčšie miestnosti až do 50 m2 (125 m3), overené certifikáciou TÜV
5 rýchlostí, pre rôzny denný čas alebo veľkosť miestností
Extrémne tichý nočný režim so zhasnutou signalizáciou
Príkon: 8 – 30 W
Nízke prevádzkové náklady
Nízka hlučnosť (max. 60 dB)
Časovač na 2, 4, 8 hodín
Kazeta pre esenciálne oleje, možnosť aromaterapie
Hmotnosť: 3,45 kg
Dizajnový výrobok: Matti Walker, overená švajčiarska kvalita
Kvalitné materiály, exkluzívny matný povrch
Rozmery: 160 x 395 x 380 mm (š x v x h)
Farba: biela

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info