NOVINKA

HEPA filter 3v1 pre čističku TROTEC AirgoClean 11 E

Náhradný filter 3 v 1 pre AirgoClean® 11 E

25 € s DPH

Skladové číslo: TR7160000511

Dostupnosť Dostupnosť: Skladom

Doručíme dňa Doručíme dňa: 08.12.2021

Výrobca: TROTEC

Filtračná technológia „Triple Protection"
Kombináciou troch rôznych filtračných technológií sú alergény a znečisťujúce častice, ako aj patogény spoľahlivo odfiltrované z vnútorného vzduchu.

Predfiltr DACRON®
DACRON® je názov pre synteticky nekonečné vlákna vyrobené z polyesteru, ktoré sú ideálne vhodné ako predfiltre na čistenie vzduchu vďaka svojim obzvlášť alergicky neutrálnym vlastnostiam. Predfiltre zo syntetických vlákien sú obzvlášť odolné proti roztrhnutiu, odolné a vodoodpudivé. Filter zo syntetických vlákien už spoľahlivo filtruje ľahký až stredný zápach, hrubý domáci prach a zvieracie chlpy zo vzduchu v miestnosti

Uhlíkový filter
Prídavný uhlíkový filter vyrobený z uhlíka je ideálny pre všetkých fajčiarov. Okrem znečisťujúcich látok tento filter s aktívnym uhlím účinne neutralizuje pachy tabaku, pachy domácich miláčikov, kuchynské pachy, pachy dymu, ako aj pachy formaldehydu a rozpúšťadiel z okolitého vzduchu. Čistý vzduch - bez nepríjemných pachov.

HEPA filter
Vírusy, baktérie, peľ, alergény, jemné prachové častice a spóry plesní až do veľkosti 0,3 mikrometra sú eliminované vo filtri HEPA. Vďaka vysokej účinnosti separácie 99,97% sa filtre tejto triedy filtrov používajú napríklad v laboratóriách citlivých na hygienu a pri výrobe potravín. Najlepšie podmienky na premenu vašich štyroch stien na oázu pohody s čistým, filtrovaným a čerstvým vzduchom v miestnosti.

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info