EMF v infrasaune

Čo to je EMF?

EMF (Electromagnetic Fields) je skratka pre elektromagnetické pole. Elektromagnetické polia (nazývané aj Elektrosmog) sa vytvárajú v oblasti toku elektrického prúdu v elektrospotrebičoch, napr. pri používaní fénu, mikrovlnnej rúry, ventilátora, a.t.ď...
Infrasauna je taktiež elektrospotrebič a aj pri jej prevádzke sa tiež vytvára elektromagnetické pole. Hodnota magnetickej indukcie elektromagnetického poľa by mala byť v infrasaune čo najnižšia. Za úplne bezpečnú sa považuje hodnota nižšia ako 4 mG (mili Gauss), čo zodpovedá 0,4 µT v sústave SI.

V infasaunách BIET, ktoré sú vybavené karbónovými žiaričmi s nízkym EMF, je hodnota magnetickej indukcie elektromagnetického poľa na minimálnej úrovni – je menšia ako 3 mG.
Takže naše infrasauny, okrem toho že sú úplne bezpečné, tak sú vhodné aj pre ľudí citlivých na pôsobenie elektromagnetického poľa.

Na trhu je veľa značiek ifrasáun, ktorých hodnoty EMF v infrasaunách sú často 20 – 70 mG, dokonca v niektorých infrasaunách iných lacných značiek je hodnota EMF vyššia ako 100 mG.

V infrasaune by mal človek predovšetkým relaxovať, načerpať energiu a plne si vychutnávať všetky benefity, ktoré infrasauna ponúka. Nie byť vystavený vysokým dávkam elektrosmogu.
V našej infrasaune so žiaričmi s nízkym EMF sú hodnoty tohto žiarenia zanedbateľné.

Aké môžu byť účinky vysokého EMF na ľudský organizmus?
Početné štúdie priniesli protichodné výsledky, ale niektorí odborníci sú presvedčení, že časté pôsobenie elektromagnetického žiarenia s vysokými hodnotami môže byť hrozbou pre ľudský organizmus, následkom čoho môžu u niektorých senzitívnych ľudí vznikať:
- strata pamäti
- depresie
- strata energie
- popudlivosť
- neschopnosť sústrediť sa
- oslabenie imunitného systému
- chronická únava
- bolesti hlavy

Napriek nejednotným názorom vedcov a odborníkov na danú problematiku, nechceme podceniť žiadne potencionálne riziká pôsobenia EMF na ľudský organizmus, preto naša nová generácia infrasáun BIET je vybavená kvalitnými karbonovými žiaričmi s nízkym EMF, ktoré sú špičkou na našom trhu.

Pamätajte, že pri výbere infrasauny nie je najdôležitejší dizajn a ani najnižšia cena (aj keď ani to nie je nepodstatné), ale sú to predovšetkým kvalitné žiariče, ktoré pri prevádzke emitujú minimálne množstvo elektrosmogu.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info