Zdravotné výhody saunovania

  1. Uvoľňuje stres – V dnešnej uponáhľanej dobe plnej stresu Vám sauna pomôže relaxovať nielen vaše teľo, ale pokojom a tichom Vám pomôže zrelaxovať vašu myseľ.
  2. Posilňuje imunitný systém čím znižuje riziko ochorenia – Ľudia, ktorí navštevujú saunu pravidelne bývajú odolnejší voči chrípke.
  3. Vyplavuje toxíny z tela – Naše telo počas nadmerného potenia pri saunovaní dokáže vyplaviť tieto nečistoty z tela cez póry pokožky.
  4. Uvoľnuje bolesť svalov a kĺbov – S vysokou teplotou je spojené aj uvoľnovanie endorfínov, ktoré Vám môžu pomôcť uvoľniť bolesti.
  5. Čistí a osviežuje pokožku – Teplo v saune otvára vaše póry. Potenie Vám pomáha čistiť Vašu pleť a pomáha odstraňovať odumreté bunky.
  6. Zlepšuje kvalitu spánku – Ak by ste sa saunovali vo večerných hodinách pocit príjemnej relaxácie a miernej únavy Vám môže pomôcť zkvalitniť Váš spánok.
  7. Je to zábava – Sauna môže byť výborným miestom, kde strávite čas so svojou rodinou či priateľmi a užijete si nielen relax ale aj zábavu.
  8. Zlepšuje regeneráciu po športovom výkone – Výborné miesto kde dokážete zregenerovať svoje telo po náročnom športovom výkone. Touto cestou dokáže predísť svalovej tuhosti, ktorá sa v tele objaví väčšinou na další deň po náročnom tréningu. Lepšia cirkulácia krvi napomáha unaveným svalom, čoho výsledkom môže byť rýchlejšie zotavenie.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Vitajte

Prihlásenie

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info